Івано-Франківськ – Дземброня

Kількість кілометрів - 130 км

Час на дорогу - 3 ч. 08 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Дземброня ➦ Підсадка 300 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2200 грн
1 – 8 місць від 2200 грн
9 -12 місць від 2600 грн
20 місць від 4800 грн
24-50 місць від 5400 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Дземброня
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Дземброня від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Дземброня ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Дземброня ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Дземброня ➦ Підсадка 300 грн.

Дземброня – це село в Верховинському районі, що на Івано-Франківщині, село знаходиться високо в горах посеред живописної природи Карпат. Тут ви зможете чудово відпочити і цікаво провести час, насолоджуючись красою гір і лісів, чистим повітрям і беручи участь в захоплюючих екскурсіях, які розширять ваше пізнання колориту Західної України. Найцікавішою пригодою стане подорож до Чорногорського хребта. У цьому селищі ви зможете сховатися від міської суєти, не втративши зручностей цивілізації, хоча за його межею панує тільки первозданна незаймана природа. Якщо ви вирішили відпочити, не потрібно зволікати, варто вже зараз замовити або забронювати трансфер з Івано-Франківська в Дземброню в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Це село дійсно розташувалося досить високо в горах, тому не дарма його називають найбільш високогірним на території України. Незважаючи на своє розташування, воно аж ніяк не являється глухоманню позбавленою благ цивілізації, тут розвинена інфраструктура, працює інтернет і мобільний зв’язок. Серед Карпат розташовалося не пересічне село, а справжній райський куточок для туристів, з усіма зручностями і в оточенні незайманої природи. Тут можна зняти комфортабельне житло і відмінно провести відпустку далеко від міської суєти. Варто тільки замовити трансфер з Івано-Франківська в Дземброню і ви вже через кілька годин зможете вдосталь насолодитися якісним відпочинком.

Кожного туриста чекає казкової краси пейзажі, незаймана природа, високі гори, густі ліси і широкі полонини, стрімкі потоки і водоспади, а також прозорі озера. Не просто так цей населений пункт назвали центром зеленого туризму, адже тут ви зможете вдихнути на повні груди чисте гірське повітря, випити джерельну воду і покуштувати органічної їжі. Село знаходиться далеко від основних центрів міської агломерації і транспортних шляхів, поїзди сюди також не ходять, є тільки дорога, по якій курсують автобуси з туристами, тому ви в будь-який момент можете замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Дземброню і дістатися сюди з комфортом. На вас чекає чудовий відпочинок посеред незайманої природи і далеко від суєти цивілізації XXI століття.

Село отримало свою звучну назву не просто так, історію його появи оповідає кілька легенд. Наприклад, одна з них розповідає про те, що в околицях селища одного разу з’явилося багато польських жандармів, вони шукали зниклу вельможну пані. Побачивши місцевих, жандарми запитували у них «гдзе Броня?». Інша розповідь пояснює походження назви від угорського слова «святкування». Справа в тому, що неподалік на Вухатому Камені, в давні часи, у свята мольфари приносили жертви богам худобу. Крім того, тут протікає однойменна річка. Який варіант розповіді правдоподібніший вибирати вам, єдиної думка з цього приводу немає. Ви можете самі дізнатися істину, якщо замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Дземброню в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Місцеві гіди постійно проводять екскурсії, на вибір туристам представиться багато пішохідних маршрутів, які ознайомлять з різними геологічними, культурними, архітектурними, археологічними та історичними пам’ятками. Наприклад, варто піти до струмка Мучель, біля якого розташовані Дзембронські водоспади, а неподалік гора Смотрич. Пішовши на північ перед вами відкриються широкі полонини і просто приголомшливий вид на Чорногірський хребет. Висока гора Піп Іван також варта вашої уваги, а по дорозі до неї ви зможете відвідати містичну гору Вухатий Камінь або відправитися в похід до гори Менчул, а повертаючись назад підняти по дорозі на Довбушевий Сідец, пробираючись крізь кедровий ліс. Також на вас чекає захоплююча екскурсія до гір Кострич і Косарище і інших не менш цікавих визначних пам’яток. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Дземброня дозволить швидко і з комфортом сюди добратися, до того ж її ціна доступна всім.