Львів – Ясиня (Драгобрат)

Kількість кілометрів - 244 км

Час на дорогу - 4 ч. 10 м.

Якість дороги - середня

Львів – Ясіня (Драгобрат) Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2700 грн
1 – 8 місць від 2700 грн
9 -12 місць  від 3700 грн
20 місць від 6000 грн
24-50 місць від 7400 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Ясиня (Драгобрат)
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Ясиня (Драгобрат) від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Ясиня (Драгобрат) ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Ясиня (Драгобрат) ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Ясіня (Драгобрат)

В Ясіня приїжджає багато туристів, з єдиною метою, якісно відпочити від міської суєти і поліпшити стан здоров’я. Крім цього, вони не проти зайнятися активним відпочинком і ознайомитися з місцевими історичними, культурними і природними пам’ятками. Село засноване в 1583 році, про що свідчать письмові згадки. Природа навколо нього ідеально підходить для відпочинку. Гірська місцевість з густими лісами, стрімкими потоками і річками так і манить до себе туристів. Вони взимку і влітку відправляються сюди самостійно або в складі груп, щоб піднятися на високі карпатські гори. Якщо замовити трансфер зі Львова в Ясіня (Драгобрат) тоді ви зможете комфортно дістатися в цей райський куточок.

Навколо селища на відстані близько 15 кілометрів знаходиться гори Говерла, Петрос, Стіг і Близнюки. Завдяки близькому розташуванню до них можна дістатися дуже швидко. Крім того, яку б гору для походу ви не обрали, до неї буде йти кілька маршрутів, різної складності. Таким чином, ви зможете обрати найбільш оптимальний варіант, в залежності від вашої підготовки, віку та наявності в складі групи дітей. Варто бути готовим до того, що більш легкий шлях все ж виявиться трохи довший, але пологий спуск дозволить вдосталь насолодитися красою гірських пейзажів. У самому селищі завжди буде, чим зайнятися, насамперед загляньте в місцевий краєзнавчий музей багатий на цікаві експонати. А ще варто відвідати Струківську дерев’яну церкву, якій понад 450 років. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова в Ясіня (Драгобрат) можна в компанії Transfer-tour.

Ясіня розташовані біля підніжжя Чорногірського хребта. Над ним височіє кам’яний гігант гора Петрос. Якщо ви запланували до неї похід, тоді варто вибрати гарну погоду, щоб ніщо не заважало шляху і можливості милуватися прекрасними пейзажами. Вихід потрібно планувати рано вранці. Вийшовши з селища, стежте за тим, щоб річка Чорна Тиса завжди була від вас по праву руку, пройшовши останні будинки, можна буде перейти її і вже йти зліва. Тут до гори буде простягатися стежка, яка виведе вас на галявину з кількома будинками і невеликим струмком. Далі доведеться йти крізь чагарники з дуже смачною малиною і чорницею, поки не підніметеся на хребет. Тепер дорога буде чергуватися великими і середніми гірками до самої вершини. На вершині вам відкриється красивий вигляд на гори і полонини. Замовити мікроавтобус з Львова в Ясіня (Драгобрат) можна в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Говерла – це найвища вершина українських Карпат і відвідати її можна відправившись в похід з Ясінів. Багато іноземних і українських туристів щороку сходять на цю вершину. До неї ведуть стежки різного ступеня складності, тому кожен зможе дістатися вершини. По дорозі ви зможете вдихаючи чисте лісове повітря вдосталь надивитися на красу гірської місцевості з її приголомшливими видами. Якщо ви вперше мандруєте на Говерлу, тоді обов’язково візьміть з собою гіда, який поведе вас по найбільш оптимальному шляху з гарними пейзажами і з радістю відповість на всі питання. Замовити або бронювати трансфер зі Львова в Ясіня (Драгобрат) можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Гора Близнюк або як її часто називають Близнюки, складається з двох спарених вершин. Вона є не менш популярною локацією для туризму. Це частина Свидовецького хребта, її найвища точка становить 1883 метри. Близнюки мають свою романтичну легенду, яка розповідає про нерозділене кохання і пошуки квітки едельвейс. Дійсно, прекрасні квіти едельвейси ростуть на її схилах. Гора цікава для туристів не тільки влітку, а й взимку. Коли її засипає снігом, сюди стікаються сноубордисти і лижники з усієї України та зарубіжжя. Якщо ви погодитеся взяти участь в екскурсії з гідом, тоді зможете відправитися в подорож до високогірних озер Свидовецького та Чорногірського хребтів, наприклад до озера Несамовите. Послуга оренда авто з водієм Львів – Ясиня (Драгобрат) дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.