Івано-Франківськ – Синевир

Kількість кілометрів - 166 км

Час на дорогу - 4 ч. 4 м

Якість дороги - середня

Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2600 грн
1 – 8 місць від 2600 грн
9 -12 місць від 3200 грн
20 місць від 5600 грн
24-50 місць від 6400 грн

Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Синевир
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Синевир від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Синевир ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Синевир ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Синевир.

Синевир – це дуже красиве і найглибше високогірне озеро в Україні. Воно знаходиться високо в Карпатах неподалік від витоку річки Теребовлі на висоті майже один кілометр над рівнем моря. Озеро наповнюють гірські струмочки, шлях до річки Теребовля їм загороджує гірський обвал, що утворився ще в давні часи, крізь нього вода просочується лише невеликим потоком. В середньому глибина озера становить 10-12 метрів, хоча є ділянки, де глибина сягає 24 метрів! Ця водойма існує тисячі років, вона утворилася за після льодовикового періоду. Замовити або бронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Синевир можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Біля озера розташоване однойменне село, а ще вся територія навколо є Національним парком Синевир, в якому працює Музей. Синевир – це справжній скарб України, який включено до переліку водних угідь міжнародного значення і знаходиться він під захистом Рамсарської конвенції. Це прекрасне водоймище знаходиться на Закарпатті в Міжгірському районі, воно так і манить до себе натовпи туристів. Це не дивно, тут дуже красиво, природа навколо просто чудова, ліси гори, потоки, такі чарівні пейзажі засліплюють своєю казковою красою. Чисті води і повітря, багата фауна і флора, це місце справжній рай на землі і цей райський куточок недалеко від нас! Неодмінно варто замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Синевир і відвідати його.

Синевир огорнули легенди і таємниці, у нього багата історія, коріння якої сягають в стародавні часи. Таким чином, його історія тісно сплелися з загадковими міфами і містичними переказами в дусі колоритного карпатського краю. Внаслідок цього озеро саме стало легендою захованою серед могутніх скель в тіні густих лісів гірського масиву Внутрішні Горгани. Озеро настільки глибоке, що навіть пекучі промені літнього сонця не можуть нагріти його води, тепла вода хіба що біля берега, але пропливши кілька метрів вона пройме вас крижаним холодом. Вода кристально чиста, її гладь відображає небесну блакить, яка ніби магнітом вабить до себе тисячі туристів з усіх куточків України та світу. Якщо ви також хочете насолодитися могутністю Карпат і красою тутешніх водойм, тоді потрібно замовити або забронювати трансфер з Івано-Франківська в Синевир в компанії Трансфер-тур.

В озері водиться багато форелі, за якою ви можете спостерігати, але ось ловити її заборонено, тому рибалкам доведеться лише милуватися красивими рибками крізь прозорі води. Вигляд у водойми просто чарівний, її гладь сяє блакиттю, а посеред неї підіймається маленький острівець, все це з висоти виглядає як блакитне око з темним вічком. Цей вид дозволив Синевиру отримати свою другу романтичну назву – «Морське око». Територія навколо нього з барвистими пейзажами гір і лісів змушує захоплюватися своєю красою, споглядати яку приїжджає безліч людей. Для туристів тут створили всі умови, спорудили оглядові майданчики і зручні лавки, які ідеально вписуються в загальний ландшафт. Щоб скоріше дістатися сюди, необхідно замовити трансфер з Івано-Франківська в Синевир в компанії Transfer-tour, ціна послуги вас приємно здивує.

Національний парк Синевир пропонує своїм відвідувачам безліч розваг, тому тут ви зможете відмінно провести час, нудьгувати вам точно не доведеться. Наприклад, можна взяти участь в екскурсіях, адже тут розташовано багато природних пам’яток крім Морського ока. У гірському масиві Внутрішні Горгани є красивий каскадний водоспад. Кам’янецький водоспад, який наповнюють стрімкі гірські потоки, розриваючи кам’яні брили, несе свої води в річку Теребля. За невелику плату для вас організують захоплюючу кінну прогулянку. Також багато відвідувачів бажають навідатися в Центр реабілітації бурих ведмедів, щоб зблизька подивитися на королів тутешніх лісів. Ще можна відправитися на тихе полювання, збираючи гриби та смачні ягоди або просто відвідати тутешні кафе і ресторани, щоб покуштувати смачну місцеву кухню. Послуга оренда авто з 

водієм Івано-Франківськ – Синевир дозволить дістатися сюди швидко і з максимальним комфортом.