Івано-Франківськ – Заросляк (Говерла)

Kількість кілометрів - 108 км

Час на дорогу - 2 ч. 14 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Заросляк (Говерла) ➦ Підсадка 250 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1800 грн
1 – 8 місць від 1800 грн
9 -12 місць від 2400 грн
20 місць від 3400 грн
24-50 місць від 4600 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Заросляк (Говерла)
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Заросляк (Говерла) від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Заросляк (Говерла) ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Заросляк (Говерла) ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Заросляк (Говерла) ➦ Підсадка 250 грн.

Заросляк – це чудова база відпочинку, розташована недалеко від села Ворохта в Івано-Франківській області. Навколо неї розкинулася прекрасна природа Карпат, високі гори і густі ліси, водоспади, річки і озера, це справжній райський куточок, який дозволить гарно відпочити, повністю забувши про міську метушню але, аж ніяк не втративши благ сучасної цивілізації. Чисте гірське повітря, кришталево чисті струмки з джерельною водою і органічна їжа – все, що потрібно для якісного відпочинку та оздоровлення. Милуючись красою незайманої природи Карпат, з її багатою фауною і флорою, ви заспокоїте свої нерви і забудете про. Тут ви відпочините душею та тілом. Саме тому варто швидше замовити трансфер з Івано-Франківська в Заросляк (Говерла) і відмінно провести час.

Курортний комплекс побудований на березі річки Прут, він працює цілий рік і постійно приймає багато туристів. Сюди приїжджають люди, які люблять подорожувати і активно проводити час, брати участь в екскурсіях і вивчати місцеві визначні пам’ятки. Заросляк використовують також як відправну точку для екскурсій в різні куточки Карпат. Тут створені оптимальні умови для комфортного відпочинку, є все необхідне для тривалого перебування, комфортабельні номери, басейн, сауна, майданчики для волейболу та баскетболу, настільний теніс та більярд. Для ділових зустрічей можна орендувати просторий конференц-зал, а для спортивних занять відправитися у фітнес-зал. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська в Заросляк (Говерла) можна в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Заросляк є чудовою відправною точкою для подорожей по Карпатах, тут постійно організовують екскурсії. Ви зможете взяти участь в піших, велосипедних, кінних і лижних прогулянках або скористатися підйомником і відвідати Говерлу. Говерла і Прутський водоспади – це найпопулярніші місцеві визначні пам’ятки, шлях до них досить далекий, потрібно пройти 7,5 км, щоб зійти на найвищу гору України, висота якої складає 2061 метрів. Щоб подолати весь шлях, потрібно витратити приблизно шість годин. Але для бувалих туристів такий маршрут виявиться вельми легким, а новачки можуть ще більше його полегшити, скориставшись підйомником. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Заросляк (Говерла) дозволить швидко дістатися до місця вашого відпочинку.

Екскурсії на Говерлу користуються популярністю в українських і зарубіжних туристів. Говерла є найвищою вершиною України, на території українських Карпат. Вона розташована в Чорногорському гірському масиві, який рясніє прекрасною природою. Шляхів від Заросляка до Говерли кілька, багато хто вибирає більш легкий маршрут, але інший шлях, хоч і довший, зате відкриває мальовничі пейзажі верхів’я річки Прут і чудесних водоспадів. Якщо почати подорож, йдучи вздовж Прута, перед вами з’являться два шляхи, один веде уздовж лівої притоки річки по колишньому польсько-чехословацького кордону. Другий веде повз потічки Прутець Кознескій і Прутець Заросляцьким. Не зволікайте, потрібно швидше замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Заросляк (Говерла) і почати свій відпочинок вже зараз, тим більше, що ціна послуги доступна кожному туристу.

Прутські водоспади так і манять до себе своєю красою. Між горами Говерлою і Брескул починається прозоре джерело, що несе свої води по скелях вниз до річки Прут. Місцева легенда оповідає про романтичну історію його створення. Дівчина на ім’я Говерла закохалася в пастуха, але її батько був проти їхніх стосунків і він заборонив їм бачитися. Дівчина горювала, і велика печаль від розлуки перетворила її в камінь, який став горою. Юнак, побачивши це став невтомно проливати сльози, які перетворилися на джерело. З цих пір Прутський водоспад спадає потужним потоком з гір, впадаючи в річку. Він вважається найвищим водоспадом в Україні. У цьому місці відкривається дивовижний краєвид. Ви зможете ним насолодитися, якщо зважитеся замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Заросляк (Говерла) в транспортній компанії Transfer-tour.