Івано-Франківськ – Рахів

Kількість кілометрів - 135 км

Час на дорогу - 2 ч. 35 м

Якість дороги - середня

Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2000 грн
1 – 8 місць від 2000 грн
9 -12 місць від 2600 грн
20 місць від 4600 грн
24-50 місць від 5200 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Рахів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Рахів від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Рахів ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Рахів ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Рахів

Рахів – це місто в Закарпатській області та адміністративний центр однойменного району. Воно розкинулося в гірській місцевості, між двома красивими річками Чорною та Білою Тисою. Це воістину одне з найкрасивіших міст України, яке просто потопає в зелені густих лісів, звідси відкривається мальовничий краєвид Карпатських гір. Саме тому Рахів називають «Гуцульським Парижем» або «Зеленою Казкою». Немає сумніву, це дійсно справжнісінький рай на Землі, райський куточок первозданної природи, з красивими лісами і горами, річками та озерами, потоками і водоспадами. Це ідеальне місце для відпочинку і туризму. Тут чисте повітря і чисті джерельні води, барвисті пейзажі і розвинена інфраструктура, а також багато цікавих пам’яток. Все це немов магнітом вабить туристів, якщо і ви зважилися добре провести вихідні, тоді варто замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська до Рахова в транспортній компанії Трансфер-тур.

У цьому місті проживає більше 20 тисяч жителів, окрім того, що воно є районним центром, це ще й важливий туристично-рекреаційний центр. Місто дуже красиве, тихе і спокійне, життя в ньому протікає розмірено і не поспішаючи, що дарує гостям відчуття безтурботності і дозволяє зануритися в атмосферу повної релаксації. У нього давня історія, люди селилися в околицях ще в II тисячоліття до нашої ери, про це свідчать археологічні знахідки. Під час розкопок вдалося знайти безліч предметів бронзового століття. У Х столітті долина вздовж річки Тиса активно заселялася. Письмові дані, які датуються 910 роком, свідчать про те, що тут вже було розвинене селище. Все ж офіційно Рахів був заснований в 1447 році. Якщо замовити трансфер з Івано-Франківська до Рахова сьогодні, тоді вже завтра ви зможете насолодитися його гостинністю.

В Рахів часто переселялися гуцули, які бігли від гніту феодалів і хотіли втекти подалі в гори. Багато з них, бажали помсти і організовували групи месників, щоб зі зброєю в руках нападати на маєтки своїх колишніх панів, які вони, звичайно ж, грабували. Повертаючись в селище, гуцули «рахували» здобич і ділилися між собою. Саме від слова рахувати, і виникла назва Рахів. Деякі історики дотримуються іншої думки, вони запевняють, що в Рахові найчастіше «рахували» не народні месники, а купці, адже тут проходили торгові шляхи з Галичини в Болгарію, Угорщину, Молдову та Румунію. Цей торговий тракт використовували купці різних країн і в Рахові часто зупинялися на привал. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська до Рахова можна в компанії Transfer-tour.

Вдале розміщення селища дозволило йому швидко розвиватися і рости, незважаючи на те, що воно часто переходило з рук в руки і було під пануванням різних держав, у ньому завжди процвітала торгівля. Це місто постійно боролося проти іноземних загарбників і знаті, відстоюючи свої права. З огляду на культурний вплив різних народів в ньому, тісно сплелися різноманітні типи архітектури з різних епох. Цей відбиток непростої історії можна спостерігати на вулицях Рахова, вдивляючись у фасади його будівель. Навіть в наші дні тут проживають крім українців нащадки інших народів, угорців, румунів, поляків, євреїв, німців, молдаван та інших. Така ж тенденція спостерігається в релігії, тут ведуть службу православні, католицькі і греко-католицькі храми. У місті безліч культурних, релігійних та історичних пам’яток. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Рахів дозволить вже сьогодні отримати насолоду від цього міста.

Побувавши тут, неодмінно загляніть в музей екології та історії Карпат і Карпатський біосферний заповідник. Не можна пройти повз багатого на оригінальні експонати музею Івана Франка, а ще неподалік розміщений географічний центр Європи, до якого постійно організовують екскурсії. Можна навідатися на рибну ферму, де розводять форель, щоб поспостерігати за цією красивою рибою і навіть прикупити собі кілька рибин. Ще на туристів чекають екскурсії до неперевершених пам’ятників гуцульської архітектури XVII-XIX. Серед них варто виділити церкву Різдва Богородиці, Троїцьку церкву і костел святого Юрія. Чи не менше захоплення викликають природні пам’ятки. Особливою популярністю користуються маршрути до Рахівських гір і Чорногірського хребта, вершин Горган, гір Близнюки і Говерла, а також екскурсії до водоспаду Труфанець і Драгобрат. Замовити мікроавтобус з Івано-Франківська до Рахова найкраще в компанії Трансфер-тур, ціна наших послуг доступна кожному туристу.