Львів – Татарів

Kількість кілометрів - 219 км

Час на дорогу - 3 ч. 33 м.

Якість дороги - середня

Львів – Татарів ➦ Підсадка 370 грн. Кількість місць Ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2600 грн
1 – 8 місць від 2600 грн
9 -12 місць від 3600 грн
20 місць від 4800 грн
24-50 місць від 6800 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Татарів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Татарів від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Татарів ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Татарів ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Татарів ➦ Підсадка 370 грн.

Татарів – гарне село в Західній Україні. Воно розташоване в Яремчанському районі Івано-Франківської області і є чудовим кліматичним курортом. Тут дуже красиво, незаймана природа гір і лісів, з їх потоками, річками і водоспадами, багатою флорою і фауною притягує до себе туристів. У теплу пору року тут відпочивають і оздоровлюються, збирають ягоди і гриби, організовують кінні прогулянки і катаються на велосипедах. Взимку Татарів наповнюють лижники і сноубордисти. Тут дуже комфортний клімат для відпочинку і оздоровлення, влітку відчувається легенька прохолода, а взимку відсутні сильні вітри, і випадає багато снігу. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова в Татарів можна в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Татарів це оптимальна локацієя, як для активного відпочинку, так і для оздоровлення. Тут все ідеально для цього підходить, погодні умови, ландшафт, ріки й ліси. Наприклад, чисте гірське повітря сприяє лікуванню дихальних шляхів, допомагаючи позбутися від астми і туберкульозу. В це селище ще за старих часів приїжджала знать для лікування і профілактики різних захворювань, зокрема сухот. Але не тільки цим відомий Татарів, це не лише відмінний санаторій, але й прекрасна база відпочинку. Тут є чим зайнятися взимку і влітку, море веселощів вам забезпечено. Замовити мікроавтобус з Львова в Татарів можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Не тільки чисте повітря і цілющі джерела, а й органічна їжа допоможуть вам швидко відновити свої сили. Навколо Татарова всюди розташовані порівняно невисокі лісисті гори, в цій місцевості росте безліч різних ягід і грибів. Тому місцеві жителі з радістю пригостять вас зібраними дарами природи, які наситять організм корисними вітамінами і мінералами. Цими продуктами можна також вдосталь запастися, купивши їх на місцевому ринку, що буяє всілякими продуктами. Сезон грибів і ягід влітку і на початку осені. Замовити або бронювати трансфер зі Львова в Татарів можна в компанії Трансфер-тур.

Як і багато гуцульських селищ, назва села, і його історія оповита цікавими легендами. Давним-давно було тут невелике селище і жив в ньому дуже гарний юнак, якого любили всі місцеві дівчата, і не тільки вони. Навіть лісові мавки не могли встояти перед його красою. Одна з них була просто в захваті від юнака. Одного разу вона почула, як до селища наближалися татари, і побігла до лісового володаря за допомогою. Вона благала його захистити село, щоб її коханий не загинув від руки загарбників. Лісовий владика відгукнувся на її благання і створив навколо селища гори з дрімучими лісами, щоб захистити його віт татарів. З того часу село називається Татарів. Замовити трансфер зі Львова в Татарів можна в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Є тут різні архітектурні пам’ятники, наприклад, варто відвідати будівлю залізничної станції ХІХ століття. У 2014 році станція пройшла капітальний ремонт і реставрацію. Ще один архітектурний пам’ятник, але вже релігійний – це церква святого Дмитра, якому вже більше 150 років. Побудували храм в 1870 році в традиційному гуцульському стилі, його оздоблення, дизайн і автентичні розписи збереглися до наших днів. Серед природних визначних пам’яток варто виділити водоспад Женецький Гук, він високий і дуже красивий. Послуга оренда авто з водієм Львів – Татарів дозволить дістатися сюди швидко і комфортно.