Львів – Микуличин

Kількість кілометрів - 205 км

Час на дорогу - 3 ч. 30 м.

Якість дороги - середня

Львів – Микуличин ➦ Подсадка 360 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2500 грн
1 – 8 місць від 2500 грн
9 -12 місць від 3500 грн
20 місць від 4800 грн
24-50 місць від 7200 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Микуличин
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Микуличин від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Микуличин ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Микуличин ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Микуличин ➦ Підсадка 360 грн.

Микуличин – це село в Івано-Франківській області, розташоване неподалік міста Яремче. Воно є одним з багатьох центрів туризму в Західній Україні і відмінним місцем для того, щоб подивитися Карпати, відправившись на екскурсію до місцевих визначних пам’яток. Тут просто ідеальна туристична атмосфера, розвинена інфраструктура і прекрасна природа навколо, ліси, гори, струмки і озера. Тут ви зможете відмінно відпочити, вдихаючи чисте лісове повітря, куштуючи органічну їжу і насолоджуючись смаком лікувальної води з гірських джерел. До речі не тільки своїми кришталево чистими водами славиться Микуличин, адже в ньому роблять дуже смачне пиво! Якщо замовити трансфер зі Львова в Микуличин в транспортній компанії Трансфер-тур, ви зможете дістатися сюди швидко і з комфортом. Ціна трансферу доступна для кожного туриста.

Це селище дуже давнє, самому Микуличин більше 600 років, але як свідчать археологічні розкопки, люди селяться в цій місцевості вже багато тисяч років. Село має дуже зручне розташування для організації екскурсій і поїздки в інші туристичні зони. До Рахова, Мукачево та Верховини звідси прокладені автомобільні дороги, також є пряма дорога до Яремче. Різноманітні екскурсії ознайомлять вас з історією та визначними пам’ятками краю. Наприклад, можна відправитися до красивого водоспаду Гук або пройти до урочища Женець. Обравши Микуличин відправною точкою для подальших подорожей, ви не помилитеся, адже тут можна досить дешево зняти номер в готелі чи оселиться в місцевому котеджі. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова в Микуличин можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Микуличин розташувався в мальовничій долині, яку з усіх боків оточують прекрасні гори. Найвища вершина, яка перебуває в безпосередній близькості – це гора Ягідна, висотою 1 216 метрів. Піднятися на неї не складно, підйом легкий без крутих ділянок. Вийшовши на вершину, перед вами відкриється барвистий пейзаж українських Карпат і вид на найвищий хребет – Чорногорський. На вершині побудована дерев’яна альтанка, де можна відпочити, перекусити і вдосталь помилуватися природою. Цей маршрут настільки простий, що його з легкістю можна подолати як влітку, так і взимку. Якщо ви хочете дістатися сюди швидко і з максимальним комфортом, тоді варто замовити мікроавтобус з Львова в Микуличин в компанії Transfer-tour.

Існує історія про те, чому село назвали Микуличин. Все дуже просто, воно названо в честь воєводи Микули, якому король Данило Галицький подарував ці землі. Він захищав їх від ворогів і одного разу в нерівному бою загинув, в пам’ять про нього, селище і отримало свою назву. До речі, раніше село було набагато більше, до нього примикали сучасні Татарів і Ворохта, це був найбільший населений пункт в Карпатах, протяжністю понад 40 кілометрів. Вперше в документах про нього згадується ще в 1412 році, але бурхливо розвиватися він почав з 1825 року, коли сюди проклали шосе. Сьогодні замовити або забронювати трансфер зі Львова в Микуличин можна в компанії Трансфер-тур.

Крім гарної природи, є тут і місця відпочинку. Наприклад, туристи можуть подивитися на церкву Святої Трійці, яка внесена в список національних пам’яток архітектури. Її спорудили в 1868 році за проектом Чайковецкого, королівського архітектора. Побудована церква з дерева в кращих традиціях карпатської архітектури. Також в ній виявили ікону мученика Йосафата, написану самим Корнилом Устияновичем. На окрему увагу заслуговує її дзвіниця, яка складається з п’яти дзвонів, найбільший з них важить цілих 600 кілограм. Ще неподалік від села знаходиться один з найкрасивіших карпатських водоспадів – водоспад Гук. Послуга оренда авто з водієм Львів – Микуличин дозволить дістатися сюди дуже швидко, щоби максимально насолодитися відпочинком.