Львів – Яблуниця

Kількість кілометрів - 230 км

Час на дорогу - 3 ч. 49 м.

Якість дороги - середня

Львів – Яблуниця  ➦ Підсадка 380 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2600 грн
1 – 8 місць від 2600 грн
9 -12 місць від 3600 грн
20 місць від 5600 грн
24-50 місць від 7200 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Яблуниця
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Яблуниця від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Яблуниця ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Яблуниця ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Яблуниця ➦ Підсадка 380 грн.

Яблуниця – красивий селище посеред прекрасних Карпат. Це справжній рай для туристів, який знаходиться далеко від великих міст, оточений горами і густими лісами. Це місце, де можна вдосталь насолодитися незайманою природою, її красою, вдихнути чисте гірське повітря і напитися кришталево чистої води з джерела. Крім того, тут кожен знайде для себе цікаве заняття, катання на лижах і сноуборді, кінні та вело прогулянки піші екскурсії до місцевих визначних пам’яток, або спокійний відпочинок і оздоровлення. Яблуниця є одним з найбільш популярних гірськолижних курортів. Замовити трансфер зі Львова в Яблуницю можна в компанії Трансфер-тур.

Це високогірне селище, розташоване на висоті 960 метрів, неподалік від нього знаходиться Яблуницький перевал – одна з найвідоміших і визначних пам’яток Карпат. Тут дуже гарна природа, яка може похвалитися багатством фауни і флори, а завдяки старанню людей, в селі створена розвинена туристична інфраструктура, максимально пристосована для оздоровлення та гірськолижного спорту. Історія селища налічує сотні років. До 1686 року воно називалося Татарським Перевалом, так як саме тут пройшла монголо-татарська орда, що ринула в Європу. Пізніше село перейменували на честь Яблунецької гори, з якої бере свій початок річка Яблунецький Прутець. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова в Яблуницю найкраще в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

У селі зберігся гуцульський колорит, разом з традиціями корінного населення цієї частини України. Саме тому, тут кожен турист зможе перейнятися самобутньою культурою гуцулів і історією цього краю. Цікавим фактом є те, що у Яблуниці не існує поділу поселення на вулиці, як в інших селищах або містах. Тут все розділено на узгір’я – невеликі ділянки, яких налічується 11. З різних сторін від селища розташовані популярні місця для туризму, наприклад Говерла, Петрос, Хом’як, Довбушанка і Чорногора. Якщо ви хочете з комфортом доїхати сюди, тоді варто замовити мікроавтобус з Львова в Яблуницю в Transfer-tour.

З Яблуниці починаються стежки до різних популярних карпатських вершин, гірський ландшафт заохочує до активного відпочинку. Це невелике і на перший погляд, загублене в горах селище, але насправді один з туристичних центрів Західної України. Воно вважається одним з кращих кліматичних і гірськолижних курортів в нашій країні. Взимку, коли випадає багато снігу, сюди приїжджає безліч лижників, а влітку до нього прагнуть люди, охочі чудово провести час, відпочити душею і тілом, а також оздоровитися. Якщо ви теж вирішили відвідати його, тоді потрібно замовити або забронювати трансфер зі Львова в Яблуницю в компанії Transfer-tour.

Ми є транспортною компанією, що здійснює пасажирські перевезення в усі куточки України. Якщо ви запланували поїздку і думаєте як краще дістатися до свого пункту призначення, наприклад в ту ж Яблуницю, тоді послуга оренда авто з водієм Львів – Яблуниця підходить вам просто ідеально. Трансфер-тур володіє великим автопарком, де присутній тільки новий і справний транспорт. Ми забезпечуємо ідеальний комфорт для всіх пасажирів і гарантуємо своєчасне прибуття. Всі водії мають великий досвід водіння. Ми користуємося довірою всіх пасажирів, починаючи від окремих фізичних осіб і закінчуючи великими компаніями та державними організаціями.