Івано-Франківськ – Яремче

Kількість кілометрів - 58 км

Час на дорогу - 1 ч. 05 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Яремча ➦ Підсадка 150 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від  900 грн
1 – 8 місць від  900 грн
9 -12 місць від 1100 грн
20 місць від 1700 грн
24-50 місць від 2600 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Яремче
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Яремче від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Яремче ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Яремче ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Яремче ціна за підсадку 150 грн

Яремче це красиве місто, оточене прекрасною природою. Тут досить сильно розвинений туризм. Місто знаходиться в гірській місцевості Івано-Франківської області, воно розташоване в Карпатах безпосередньо в долині гірської річки Прут. Туристів тут завжди дуже багато, як взимку, так і влітку, а все тому, що тутешні чарівні пейзажі високих гір, густих лісів, стрімких водоспадів і річок, так і манять до себе людей. До того ж, тут вони можуть дізнатися більше про історію, традиції та культуру Західної України, отримати насолоду від магії Карпат, взнати безліч легенд і цікавих історій. Якщо ви також хочете навідатися в цей райський куточок, тоді послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Яремче від компанії Трансфер-тур дозволить швидко дістатися до місця призначення.

Величні Карпати відкривають неймовірної краси пейзажі, серед яких потопає місто. Чудові панорами просто заворожують погляд, до того ж тут багато пам’яток на будь-який смак, природних, культурних і релігійних, одним словом нудьгувати не доведеться. У нас ви зможете недорого замовити трансфер з Івано-Франківська в Яремче і доступна ціна, вас задовольнить. Але чим ще може порадувати місто, яке вважається одним з центрів українського туризму? Які пам’ятки можуть зацікавити туристів? А ще, як щодо інфраструктури, готелів, ресторанів, кафе і розважальних закладів? Тут є все, це аж ніяк не відірваний від світу куточок цивілізації, але головні його достоїнства ховаються саме в природних багатствах.

Окрасою Яремче можна сміливо вважати знаменитий водоспад Прибій. Він воістину прекрасний, а головне розташований в самому місті! Таким чином, ви можете оселитися неподалік в готелі і з вікна спостерігати чарівний вид. Його наповнюють стрімкі потоки високогірної річки Прут, які з величезною силою прориваються крізь тисячолітні валуни, обрушуючись з висоти вниз і розбиваючись на дрібні бризки. А ще тут розташований величезний ринок, багатий сувенірами і артефактами. Скала Слона, що є частиною гірського масиву Маковиця, а також Готичні скелі одним своїм виглядом викликають жвавий інтерес. Так, вони дійсно схожі своїми обрисами на слона і будови готичної архітектури. Варто наперед замовити або забронювати трансфер з Івано-Франківська в Яремче в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour, так як потік туристів змітає всі квитки!

Будучи в Яремче не можна не заглянути в Манявський скит. Монастир побудований ще в далекому 1611 році монахами і є священною твердинею виконаної в дусі середньовіччя. А ще біля нього є прекрасний Манявський водоспад, який наповнюють води річки Манява. Релігійних пам’яток в Яремче багато, наприклад, неподалік, в селі Дора стоїть дерев’яна Михайлівська церква. Ще не можна не згадати про Ілльїнську і Петропавлівську церкви, побудовані на честь святих Іллі, Петра і Павла. У Петропавлівській церкві працює музей митрополита Анндрея Шептицького. У самому місті розташована Успенська церква. Якщо замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Яремче в транспортній компанії Трансфер-тур, тоді ви доберетеся сюди з максимальним комфортом.

Якщо хочете подивитися на лісових мешканців Карпат зблизька, тоді можете заглянути в Яремчанський природний парк національного значення, в якому працює зоопарк. Тут побудовані просторі вольєри, де живуть представники дикої природи, кабани козулі, олені і орли. Тут же розташований парк музей «Карпати в мініатюрі», в якому відтворені точні, мініатюрні копії усієї території, включаючи кожен пам’ятник культури та архітектури, а також місцеві природні пам’ятки з неймовірною географічною точністю. Скелі Довбуша чекають туристів, приховуючи безліч таємниць, на завісу яких привідкривають лише давні легенди. Вони стали притулком і оплотом руху опришків, які боролися за права місцевих жителів проти іноземних властей, на чолі з Олексою Довбушом. Замовити або бронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Яремче найкраще в транспортній компанії Transfer-tour, ми забезпечимо комфорт, своєчасне прибуття і доступні ціни!