Івано-Франківськ – Микуличин

Kількість кілометрів - 58 км

Час на дорогу - 1 ч. 05 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Микуличин ➦ Підсадка 180 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1200 грн
1 – 8 місць від 1200 грн
9 -12 місць від 1600 грн
20 місць від 2500 грн
24-50 місць від 3600 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Микуличин
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Микуличин від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Микуличин ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Микуличин ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Микуличин ➦ Підсадка 180 грн.

Микуличин – мальовниче село в Івано-франківській області, яке є одним з основних центрів туризму в Україні. Неподалік від нього розташований ще один туристичний центр – Яремче. В Микуличині безліч цікавих пам’яток, красива природа і головне Карпати! Селище розташоване в гірській місцевості, посеред густих лісів, швидких річок, глибоких озер і стрімких водоспадів. Тут, місцеві гіди постійно влаштовують захоплюючі екскурсії, адже сама місцевість приваблює до розвитку туризму. Відправившись сюди одного разу, ви знову захочете повернутися і неодмінно це зробите, чисте повітря і їжа, органічна їжа і мальовничі пейзажі так і манять до себе. До того ж, тут варять неймовірно смачне пиво! Отже, якщо ви зважилися добре відпочити, тоді варто замовити або забронювати трансфер з Івано-Франківська до Микуличина в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Микуличин має давню історію, яка налічує понад 600 років, але навіть до того як воно було офіційно засновано, люди оселялись тут тисячі років, про що свідчать археологічні розкопки. Село має дуже зручне розташування для організації екскурсій, від нього в різні боки розходяться туристичні маршрути до різних пам’яток. Також в окрузі розташовані інші туристичні зони, в які місцеві гіди організовують поїздки. Від Микуличина до Рахова, Мукачево та Верховини ведуть автодороги, а до Яремче прокладена автотраса. Ці екскурсії познайомлять вас з побутом та історією краю, а ще дозволять насолодитися його красою. Наприклад, ви можете піти до водоспаду Гук або до урочища Женець. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Микуличин дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.

Село розташоване всередині красивої долини, яку з усіх боків оточують Карпати, прекрасні гори, що відкривають казкової краси пейзажі. Гора Ягідна – це найвища місцева вершина, знаходиться вона недалеко від селища і має в висоту 1216 метрів. Шлях до вершини зовсім не складний, підйом не має крутих ділянок, тому ви сміливо можете взяти з собою дітей. Піднявшись на гору, перед вами відкриється барвиста панорама на Чорногірський високогірний хребет. На вершині стоїть дерев’яна альтанка, ідеальне місце, щоб відпочити, підкріпитися і отримати насолоду від краси Карпатських гір. Прийти сюди можна в будь-який час року, маршрут легко подолати навіть взимку. Якщо замовити трансфер з Івано-Франківська до Микуличина в компанії Трансфер-тур, вас здивує низька ціна і відмінний сервіс.

Як і у кожного карпатського села, у Микуличина є своя легенда, яка пояснює його назву. Король Данило Галицький передав управління цим селищем своєму воєводі, який правив тут від його імені і захищав ці землі. Одного разу воєвода загинув у нерівному бою, а звали цього славного воїна Микула. У колишні часи село включало в себе землі сучасного Татарова і Ворохти, це був один з найбільших населених пунктів Карпат, протяжністю близько 40 кілометрів. Про село згадується в офіційних документах від 1412 року, бурхливий його розвиток почався в 1825 році, коли до нього побудували дорогу. Сьогодні можна замовити мікроавтобус з Івано-Франківська до Микуличина і дістатися по цій дорозі швидко і з комфортом.

Крім геологічних пам’яток, туристи можуть ознайомитися з різними пам’ятниками архітектури. Жвавий інтерес викликає прекрасна церква Святої Трійці, внесена в перелік національних пам’яток архітектури. Церкву збудували в 1868 році, а над її проектуванням трудився кращий королівський архітектор – Чайковецкій. Це справжній витвір мистецтва, виконаний в кращих традиціях самобутньої карпатської архітектури. Тут була виявлена дуже цінна знахідка – ікона святого Йосафата, написана Корнілом Устияновичем. Церковна дзвіниця вата окремої увагу, в ній знаходиться п’ять дзвінких дзвонів, один з них важить цілих 600 кілограм! Говорячи про визначні пам’ятки, не можна забувати про водоспад Гук, до якого обов’язково потрібно сходити. Замовити або бронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська до Микуличина можна в компанії Трансфер-тур.