Івано-Франківськ – Осмолода

Kількість кілометрів - 110 км

Час на дорогу - 3 ч. 02 м

Якість дороги - середня

Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1800 грн
1 – 8 місць від 1800 грн
9 -12 місць від 2800 грн
20 місць від 4600 грн
24-50 місць від 5600 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Осмолода
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Осмолода від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Осмолода ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Осмолода ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Осмолода Підсадка 200 грн

Думаючи про відпочинок в горах, наприклад в Карпатах, ми відразу ж згадуємо кілька популярних курортів, таких як: Яремче, Славське, Буковель або Трускавець, забуваючи про інші казково красиві місцях, які ідеально підходять для відпочинку далеко від міської суєти. Один з таких райських куточків, це Осмолода, загублене серед гір і густих лісів селище, оточене первозданною природою з глибокими озерами, стрімкими потоками і річками та навіть з водоспадами. Тут багато цікавих пам’яток, тому ви не нудьгуватимете, для кожного туриста знайдеться, чим зайнятися. Це село ідеальне місце для активного відпочинку і туризму, а також стабільного сімейного дозвілля в атмосфері тиші і спокою. Замовити або бронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Осмолоду можна в транспортній компанії Трансфер-тур.

Осмолоду заснували лісоруби, цьому селу багато років і у нього цікава історія. Розкинулося воно на березі річки Лімниця в долині в пониззі карпатських гір. Карпати захищають його шпилями своїх могутніх хребтів від сильних вітрів, що дозволило тут встановитися м’якому мікроклімату з погодними умовами, ідеальними для відпочинку в будь-який час року. Це сприяє розвитку туризму. Назва села походить від назви гори Молода. Справа в тому, що сюди часто заходили мандрівники, які подорожували, орієнтуючись на неї і іноді втративши орієнтир, запитували у місцевих жителів «де Молода», а ті їм показували рукою в правильному напрямку і говорили: «ось Молода». Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Осмолода дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.

Офіційною датою заснування села вважається 1873 рік, що доведено документально, але люди селилися тут ще задовго до цього. Отже, на що розраховувати туристу, який прибув в Осмолоду, чим тут зайнятися? З Осмолоди простягнулося багато туристичних маршрутів, за якими гіди постійно ведуть туристів на екскурсії до місцевих визначних пам’яток. Чого тільки варта подорож по гірському хребту Горгани! Всі маршрути проходять доглянутими і розчищеними стежками з необхідним для орієнтування маркуванням. Найбільшою популярністю користуються екскурсії на гору Висока і Ігровець, Грофа і Молода, а також до хребта Горган, або до озера Росохан. Ще можна відправитися далі до села Кузьминець, а від нього до гори Висока. Найкраще замовити трансфер з Івано-Франківська в Осмолоду в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour, ціна послуги доступна всім туристам.

Осмолода дозволить вдосталь покататися на лижах і сноубордах, велосипедах і квадроциклах, також тут організовують кінні прогулянки. Якщо ви хочете випробувати свою витривалість і винахідливість, тоді до ваших послуг Альпінпарк. Лябителям історичних, природних та архітектурних пам’яток, варто вирушити до історико-архітектурної пам’ятки Кедрова палата, що в урочищі Підлюте. Ця красива споруда раніше була резиденцією Андрея Шептицького. Урочище Ангелів також вразить вас своєю красою і добре збереженим пам’ятником промислової архітектури XIX століття, адже тут знаходиться справжнісінька доменна піч, яка раніше входила до складу місцевого промислового комплексу. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська в Осмолоду можна в транспортній компанії Трансфер-тур.

Якщо ви не хочете займатися спортом або брати участь в активному відпочинку і вважаєте за краще проводити час в більш спокійній обстановці, насолоджуватися красою природи в атмосфері спокою і затишку, тоді це ідеальне для вас місце відпочинку. Неквапливі прогулянки по лісах і горах, попри ріки і потоки, оглядання красот Карпатської природи, її багатою фауною і флорою викличе умиротворення і змусить забути про міську метушню. Вдихаючи чисте повітря, пробуючи джерельну воду і органічну їжу, ви приведете свій організм і нервову систему в тонус, відновите сили і оздоровитесь. Для цього потрібно просто зупинитися в садибі зеленого туризму, але перед цим варто замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Осмолоду в Transfer-tour, щоб швидше дістатися до цього райського куточка.