Львів – Верховина

Kількість кілометрів - 263 км

Час на дорогу - 4 ч. 32 м.

Якість дороги - середня

Львів – Верховина  ➦ Підсадка 370 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2800 грн
1 – 8 місць від 2800 грн
9 -12 місць  від 4600 грн
20 місць від 7400 грн
24-50 місць від 8900 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Верховина
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Верховина від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Верховина ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Верховина ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Верховина ➦ Підсадка 370 грн.

Верховина – це центр Гуцульщини та її самобутньої культури. Край багатий різними легендами і переказами, у нього давня і дуже захоплююча історія, а також стародавні і цікаві традиції. Вся територія просто вражає своєю красою, незайманою природою Карпатських гір з їх скелями, річками, водоспадами, озерами і лісами, багатою фауною і флорою. Також Верховина може похвалитися наявністю різних пам’яток, природних, етно-культурних, історичних та релігійних. Сюди стікаються тисячі туристів, і якщо ви маєте намір провести тут вихідні, тоді варто бронювати або замовити мікроавтобус з Львова в Верховину в транспортній компанії Transfer-tour.

Верховина володіє власними чудесами, їх також налічується сім. Одним з чудес є обсерваторія, розташована на горі Піп Іван, також тут є Писаний Камінь – відома геологічна пам’ятка. Марічейка – це прекрасне озеро льодовикового типу, розташоване високо в горах, там же де і скелі Шпиці, які немов піки стирчать з гірського масиву. Є тут і архітектурні чудеса, наприклад релігійна споруда церква Різдва Богородиці в Криворівні, а на горі Синиця розташувалися Комори Довбуша – легендарного героя і найвідомішого опришка. Щоб відвідати всі чудеса, можна замовити пасажирські перевезення зі Львова в Верховину в нашій компанії.

Історико-краєзнавчий музей Гуцульщина знаходиться у великій будівлі, де на двох поверхах розташовані його експонати. Вони розосереджені в п’яти залах, двох експозиційних і трьох виставкових. Чого тут тільки немає, гуцульський одяг, інструменти та знаряддя праці, побутові речі та ткацькі верстати, церковні книги і періодика, навіть уламок метеорита. Але не тільки в музеї вам буде цікаво, адже туристи дуже люблять подорожувати по окрузі і дізнаватися про нові місцини. Якщо ви з таких людей, тоді обов’язково підіть до Писаного Каменю. Це древній камінь, на якому викарбувані петрогліфи, раніше він служив язичницьким капищем. Для цього вам знадобиться замовити трансфер зі Львова в Верховину в транспортному сервісі Трансфер-тур.

Високо в горах Верховини знаходиться казково красиве озеро Марічейка. Про його виникнення оповідає давня місцева легенда, яка розповідає про молодого хлопця Івана, який так сумував за своєю загиблою дівчиною, що його сльози лилися струмком і наповнили ціле озеро! Навколо озера відкривається прекрасна панорама гірського хвойного лісу. Від Марічейки можна продовжити свій шлях до гори Піп Іван, піднявшись на яку ви зможете побачити величезну кам’яну обсерваторію. Побудували її в 1938 році, спорудивши кам’яні стіни, утеплені просмоленою пробкою. Будівля має п’ять поверхів і 43 кімнати, правда кімнати, не збереглися. Одне лише це місце варто того, щоб бронювати або замовити трансфер з Львова в Верховину і провести тут свою відпустку.

Довбушеві Комори знаходяться недалеко від Верховини на горі Довбушанка. Це свого роду скельний коридор природного походження. Давнє оповідання свідчить, що тут заховані ворота в потойбічний світ, які побудували стародавні велетні. Таким чином, з давніх-давен ця місцевість вважається сакральною і з кожним століттям її окутували нові легенди. Так, одна з них оповідає про те, що тут заховані скарби самого Олекси Довбуша. У Верховині знаходяться ще дві відомі пам’ятки – Хата-гражда в селі Жаб’євський Потік і музей «Тіні забутих предків» в селі Гліфа. Це локації зйомок відомих фільмів, «Тіні забутих предків», «Анничка», і «Олекса Довбуш». Послуга оренда авто з водієм Львів – Верховина дозволить швидко і з комфортом дістатися сюди, щоб особисто доторкнутися до історії українського кінематографа і зануритися в самобутність Гуцульщини.