Львів – Осмолода

Kількість кілометрів - 184 км

Час на дорогу - 4 ч. 31 м.

Якість дороги - середня

Львів – Осмолода ➦ Підсадка 450 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 3800 грн
1 – 8 місць від 3800 грн
9 -12 місць від 4600 грн
20 місць від 8600 грн
24-50 місць від 8800 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Осмолода
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Осмолода від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Осмолода ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Осмолода ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Осмолода ➦ Підсадка 450 грн.

Коли ми говоримо про відпочинок в Карпатах, мова відразу ж заходить про такі відомі курорти, як: Яремче, Славське, Буковель або Трускавець, але не беруться до уваги не менш чудові місцини для відпочинку. Наприклад, чого тільки вартує Осмолода – райський куточок, загублений серед лісів і гір Західної України. Тут є, на що подивитися і нудьгувати ви не будете, це точно. Це селище є ідеальним місцем, як для активного відпочинку, так і для спокійного сімейного дозвілля. Щоб дістатися сюди, варто замовити або забронювати трансфер зі Львова в Осмолоду в транспортній компанії Трансфер-тур.

Осмолода – це селище, засноване лісорубами ще в давні часи. Воно знаходиться в середині високогірної долини на березі річки Лімниця. Гори захищають його своїми шпилями і хребтами від вітрів, тому тут встановилися унікальні погодні умови, ідеальні для відпочинку і туризму. Назва села прозаїчна і походить від назви гори «Молода». Сюди часто заходили мандрівники, орієнтуючись на гору і запитували про неї місцевих лісорубів, які вказували в її напрямку говорячи «Ось Молода». Якщо замовити мікроавтобус з Львова в Осмолоду ви доїдете сюди швидко і з комфортом.

Офіційно село заснували в 1873 році, про що свідчать записи, але люди селилися тут задовго до цієї дати. Отже, що готова запропонувати вам Осмолода? Насамперед, багато туристів знають, що звідси проходять різні маршрути в чудову систему гірських хребтів – Горгани. Ці маршрути відмінно доглянуті, розчищені і промарковані. Серед них варто виділити кілька напрямків, на гору Висока і Ігровець, на хребет Фашори, гору Грофа, гору Молода, до озера Росохан, до хребта Горган, а ще в село Кузьминець і далі до гори Висока. Послуга оренда авто з водієм Львів – Осмолода дозволить швидко дістатися в село і розпочати свою мандрівку.

Крім катання на лижах, сноубордах і санчатах, велотурів і поїздок на конях, можна зайнятися активним відпочинком в альпінпарку, випробувавши себе на винахідливість і витривалість. Якщо вас цікавлять місцеві визначні пам’ятки, тоді варто вирушити до красивої історико-архітектурної пам’ятки «Кедрова палата», розташованій в урочищі Підлюте. Це колишня літня резиденція Андрея Шептицького. В урочищі Ангелів, неподалік від села знаходиться доменна піч, яка являється пам’ятником промислової архітектури XIX століття. Замовити трансфер зі Львова в Осмолоду можна в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.

Звичайно, тут можна не тільки активно відпочивати, катаючись на лижах, беручи участь в екскурсіях або походах, а й просто насолодитися тишею в атмосфері комфорту. Неквапливо прогулюючись на природі, милуючись її красою, горами і лісами, потоками і озерами, багатою фауною і флорою, вдихаючи чисте повітря – це все що потрібно, щоб набратися сил і відпочити від щоденних турбот. Оселитися можна в одному з готелів або в садибі зеленого туризму, а дістатися сюди допоможе компанія Трансфер-тур, в якій можна замовити або забронювати пасажирські перевезення зі Львова в Осмолоду недорого.