Львів – Яремче

Kількість кілометрів - 196 км

Час на дорогу - 3 ч. 10 м.

Якість дороги - середня

Львів – Яремча ➦ Підсадка 350 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2300 грн
1 – 8 місць від 2300 грн
9 -12 місць  від 3300 грн
20 місць  від 4600 грн
24-50 місць від 6600. грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Яремче
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Яремче від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Яремче ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Яремче ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Яремче ➦ Підсадка 350 грн.

Яремче – це мальовничий куточок з первозданною природою і розвиненим туризмом. Місто розташоване на території Івано-Франківської області в Карпатській місцевості в долині річки Прут. Воно притягує до себе туристів гірськими пейзажами, лісами, водоспадами і річками, а також розвиненою інфраструктурою з великою кількістю готелів, ресторанів і кафе. Тут можна доторкнутися до самобутньої культури Західної України, відчути магію Карпат і дізнатися багато цікавого з історії рідного краю. До цього міста кожен день йдуть сотні й тисячі мандрівників, і якщо ви один з них, тоді вам знадобиться послуга оренда авто з водієм Львів – Яремче від транспортної компанії Трансфер-тур.

Це справжній райський куточок посеред величних Карпат, неймовірна краса місцевості, на якій розташоване місто, заворожує і цією казкової панорамою, а також місцевими культовими та історичними пам’ятками приїжджають насолодитися нескінченні потоки туристів. У нас ви зможете замовити трансфер з Львова в Яремче і ціна послуги, вам явно сподобається, ми довеземо вас швидко і з максимальним комфортом. Чим же конкретно так вабить до себе це місто? Які саме пам’ятки воно може показати? Просто кілька слів вже зацікавлять вас: водоспади, скелі, річки, монастирі, церкви і музеї – це далеко не повний перелік.

Чого тільки вартий прекрасний водоспад Прибій! Він розташований практично в самому центрі міста, його наповнюють води стрімкої річки Прут, які з величезною силою скочуються по великим кам’яним валунам, щоб з гуркотом провалиться з висоти вниз, піднімаючи бризки і піну. Готичні скелі і скеля Слона гірського масиву Маковиця цікаві не тільки природною красою, а й химерною формою, що нагадує силует слона і обриси готичної архітектури. Не можна також пройти повз сувенірного ринку, в якому продається все, що душі завгодно і все це виконано руками місцевих майстрів з екологічно чистого матеріалу. Якщо бронювати трансфер зі Львова в Яремче в компанії Transfer-tour, ви вмить опинитеся серед усієї цієї красоти.

Манявський скит – це ще одна причина відвідати Яремче. Цей монастир засновано ченцями в 1611 році, він побудований як твердиня і став пам’яткою архітектури середньовіччя. Ще однією місцевою визначною пам’яткою є Манявський водоспад, розташований неподалік монастиря на річці Манява, серед обривчастих високих скель. До слова релігійних святинь в цьому місці багато, наприклад ви можете відвідати Михайлівську церкву в селі Дора, неподалік від Яремче – це унікальна дерев’яна споруда. Іллінська церква, збудована на честь Святого Пророка Іллі, також виконана з дерева. Релігійну тематику продовжать Петропавлівська церква, яка щей являється музеєм митрополита Андрея Шептицького і Успенська церква в Яремче. Замовити недорого пасажирські перевезення з Львова в Яремче до святих місць, можна в компанії перевезень Трансфер-тур.

У Яремчанському, природному парку національного значення працює невеликий зоопарк. Тут мешкають  мешкають кабани, козулі, олені, орли і інші представники місцевої фауни, а ще працює парк-музей «Карпати в мініатюрі». В ньому відтворені в мінімальному масштабі всі пам’ятки архітектури, природні, історичні та культурні пам’ятки з географічною точністю. Велике враження можна отримати від відвідування Скель Довбуша, вони названі в честь видатного опришка, борця за свободи пригноблених людей. Тут же знаходиться легендарний камінь Довбуша, за легендою принесений сюди самим богатирем. У скелястій місцевості розташовано багато печер, в яких і жили опришки, очолювані Олексою Довбушом. Бронювати місце або замовити мікроавтобус з Львова в Яремче можна в транспортній компанії Трансфер-тур.