Івано-Франківськ – Яблуниця

Kількість кілометрів - 92 км

Час на дорогу - 1 ч. 49 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Яблуниця  ➦ Підсадка 200 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1300 грн
1 – 8 місць від 1300 грн
9 -12 місць від 1800 грн
20 місць від 2900 грн
24-50 місць від 3800 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Яблуниця
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Яблуниця від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Яблуниця ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Яблуниця ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Яблуниця ➦ Підсадка 200 грн.

Яблуниця – справжній рай для туристів. Це селище, розташоване посеред прекрасних Карпат, оточене горами і лісами, стрімкими потоками і річками. Воно знаходиться далеко від міст, але не позбавлене благ цивілізації, тут побудована розвинена інфраструктура, відмінно працює мобільний зв’язок та інтернет. У цьому селищі ви зможете чудово відпочити, подалі від міської суєти і щоденних турбот, занурившись в атмосферу веселощів і насолодившись красою незайманої природи. Вдихніть чисте лісове повітря, випийте кристально чисту воду з джерела і спробуйте смачну органічну їжу. Тут також можна зайнятися активним відпочинком, катанням на лижах і сноуборді, відправитися в кінну або пішу прогулянку, а також екскурсії до місцевих визначних пам’яток. Замовити трансфер з Івано-Франківська до Яблуниці можна в компанії Трансфер-тур, доступна ціна наших послуг вас приємно здивує.

Недалеко від селища знаходиться Яблуницький перевал, а сама Яблуниця розташована високо в горах, на висоті 960 метрів. В цьому карпатському краї неймовірно красива природа, багата фауна і флора, густі ліси і чисті ріки, озера і водоспади, а також багато інших визначних пам’яток. У самому селі створена розвинена інфраструктура, ідеально пристосована для туризму оздоровлення та гірськолижного спорту. Селище має давню історію і до 1686 року воно називалося Татарським Перевалом. Справа в тому, що саме в цьому місці монголо-татарське військо перейшло гори в напрямку на Західну Європу. В кінці XVII століття село перейменували в честь однойменної гори, з якої витікає річка Яблунецький Прутець. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Яблуниця дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.

В Яблуниці ви зможете дізнатися більше про самобутність Гуцульщини, про традиції, культуру, колориті та архітектури цього краю, ознайомитися зі звичаями гуцулів і перейнятися магією Карпат. Місцеві жителі охоче розкажуть про історію села, ознайомлять вас зі своєю автентичною культурою і побутом. Наприклад, викликає інтерес той факт, що Яблуниця не поділена на вулиці, як інші села. У ній існує інший поділ – узгір’я, яких тут налічується 11, це невеликі ділянки, на яких скупчилися будинки і садиби. Навколо селища розкинулися популярні туристичні локації, наприклад відомі у всьому світі гори Говерла, Петрос, Хом’як, Довбушанка і Чорногора. Якщо ви хочете їх відвідати, тоді варто замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Яблуницю в транспортній компанії Трансфер-тур.

Від Яблуниці прокладені доглянуті стежки до різних пам’яток, ці гірські маршрути ідеально підходять для активного відпочинку і туризму. Селище невелике, знаходиться високо в горах, але воно аж ніяк не позбавлене благ цивілізації і є одним з популярних туристичних центрів Західної України. До того ж, це відомий кліматичний і гірськолижний курорт. У зимовий час тут випадає багато снігу і встановлюється чудова погода для катання на лижах, сноуборді або снігоході. Влітку туристу приїжджають сюди, щоб зайнятися активним відпочинком, відмінно провести час і оздоровитися, теплий клімат, чисте повітря і багата природа цілком сприяють цьому. Бажаєте відпочити душею і тілом далеко від міської суєти? Тоді варто замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Яблуницю – це ідеальне місце для відпочинку.

Transfer-tour – це транспортна компанія, яка спеціалізується на пасажирських перевезеннях усередині країни і за кордоном. Ми допоможемо вам швидко і з максимальним комфортом дістатися в будь-який куточок України. Для цього у нас є все необхідне, сучасний комфортабельний автопарк, зручні графіки і опрацьовані маршрути, якісний сервіс і професійні співробітники. У нас працюють досвідчені водії вищого класу, які керують новим і сучасним транспортом в широкому асортименті. Тут ви зможете замовити будь-який вид транспорту, починаючи від автобусів і закінчуючи автомобілем з персональним водієм. Ми гарантуємо високу якість пасажирських перевезень та своєчасне прибуття до пункту призначення. З нами співпрацюють не лише окремі фізичні особи, а й великі компанії, а також державні і громадські організації. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська в Яблуницю в компанії Трансфер-тур це ідеальне рішення.