Львів – Східниця

Kількість кілометрів - 111 км

Час на дорогу - 2 ч. 3 м.

Якість дороги - середня

 Кількість місцьціна у гривнях
1 – 3 місцьпо домовл.
1 – 8 місцьпо домовл.
9 -12 місцьпо домовл.
20 місцьпо домовл.
24-50 місцьпо домовл.

Розклад групових трансферів: Львів ➟ Східниця
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Східниця від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Східниця ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Східниця ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Східниця (Сходниця)

Східниця – це місто курорт в Львівській області, воно розташоване серед мальовничої природи українських Карпат, серед скель і високих гір, стрімких потоків і водоспадів у лісистій місцевості. Його щороку відвідують тисячі туристів, охочих оздоровитися за рахунок лікувальних грязей і мінеральних вод. Якщо ви бажаєте провести тут відпочинок, тоді варто бронювати або замовити мікроавтобус з Львова до Східниці (Сходниці) в транспортній компанії Transfer-tour. Ціна такої послуги більш ніж доступна, адже наша компанія відрізняється лояльною ціновою політикою.

Місто розкинулося на великий долині Карпатських гір, де тече річка Східничанка. Також тут розташовані дві гори Локоть і Цюхів Верхній. Вперше про Східницю згадується в документах XIV століття. Відстань до Львова становить сто кілометрів, таким чином, переїзд не займе багато часу. Ви завжди можете замовити за доступною ціною трансфер зі Львова до Східниці (Сходниці) в Трансфер-тур. Це єдиний прямий шлях без пересадок, максимально швидкий і комфортний. Ми довеземо вас призначений термін і з усіма зручностями.

Східниця представляє на вибір кілька варіантів відпочинку та оздоровлення. Почнемо з того, що це відмінний бальнеологічний і кліматичний курорт. Тут багато джерел цілющих мінеральних вод, а по всій території встановився особливий мікроклімат, що сприяє оздоровленню. Крім того, тут туристи можуть дихати на повні груди свіжим і чистим повітрям гір і хвойних лісів. Саме тому пасажирські перевезення зі Львова до Східниці (Сходниця) завжди залишаються дуже популярними. Щоб потрапити в призначений термін, краще бронювати місце в нашому комфортабельному транспорті.

Мінеральні води Сходжніці відомі своїм лікувальним ефектом, всього тут налічується 37 джерел і 17 свердловин. Але не тільки вони приваблюють туристів. Наприклад, влітку сюди на річку приїжджають байдарочники, інші туристи відправляються в походи по горах або екскурсії до цікавих природних чи архітектурних пам’яток. Багато хто бажає прогулятися по рекреаційному парку національного значення «Сколівські Бескиди», а неподалік, у селі Урич розкинулися захоплюючі скелі та печери. У цій місцевості є чим зайнятися, наприклад, риболовлею, збиранням грибів та ягід, а можна покататися на повітряній кулі, щоб з висоти пташиного польоту осягнути всю пишноту і красу природи. Тому, якщо ви вирішили добре відпочити, варто замовити трансфер зі Львова до Східниці (Сходница) в Transfer-tour.

Є тут і історичні архітектурні пам’ятки, наприклад, в заповіднику Тустань збереглися фрагменти середньовічної фортеці. Багато цікавих експонатів зберігається в музеї. На схилі Бескидського хребта, серед високих і красивих гір Кременець і Мала Равка, розташований ландшафтний парк «Стужиця». Тут зібрано понад три сотні артефактів і велику етнографічну колекцію предметів народного побуту. А в самому місті знаходиться Миколаївська церква – середньовічна релігійна споруда, побудована в 1695 році. І, звичайно ж, якщо ви приїхали сюди з метою лікування, тоді можете оселитися в лікувально-оздоровчому санаторії «Зелений бір». Послуга оренда авто з водієм Львів – Східниця (Сходниця) дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.