Львів – Моршин

Kількість кілометрів - 84 км

Час на дорогу - 1 ч. 16 м.

Якість дороги - середня

Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1400 грн
1 – 8 місць від 1400 грн
9 -12 місць від 2200 грн
20 місць від 3400 грн
24-50 місць від 4600 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Моршин
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Моршин від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Моршин ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Моршин ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Моршин

Ви хочете відпочити і розважитися в гірській місцевості, серед високих скель, стрімких потоків, бурхливих водоспадів, густих лісів і просторих лугів? Хочете вдихати чисте повітря і пити кришталеву воду з цілющих джерел? Тоді неодмінно варто замовити мікроавтобус з Львова до Моршина в компанії Трансфер-тур. Моршин – це затишне, комфортне і дуже гарне містечко, розташоване в Львівській області серед прекрасних Карпат на берегах стрімкої річки Березниця. Це популярний бальнеологічний курорт на території України.

Завдяки своїй популярності, до нього щорічно приїжджають тисячі людей, охочих пройти курс лікувань і оздоровлення або просто туристів, жадаючих отримати насолоду від краси тутешньої природи і перейнятися культурою західного краю. Місто дуже древнє, перші письмові дані про такий населений пункт датуються 1482 р, а через кілька десятків років, в 1538 р вже багато людей знали про цілющі властивості місцевих джерел. Тепер це дуже популярне місце для оздоровлення, лікування та відпочинку не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Замовити трансфер зі Львова до Моршина або бронювати місце можна в компанії Transfer-tour.

Курортом Моршин став в 1877 році, завдяки старанням купця Боніфація Штілера, який організував санаторій для людей, які страждають на легеневу хворобу. У той час в Західній Європі величезним успіхом користувалися курси кліматичної терапії та водолікування, тутешній клімат і мінеральні води чудово для цього підходили. Вода моршинських джерел не просто ідеально збалансована і насичена корисними елементами, але й цілюще впливає на організм людини. Тому сюди ніколи не припиняється потік туристів, а пасажирські перевезення зі Львова до Моршина залишаються дуже популярними.

Але не тільки водою єдиною може здивувати Моршин, він запропонує вам багато цікавих пам’яток, знайомство з ним ви почнете з його візитної картки – знаменитого бювету «Грибок». Бювет побудували в 1935 році, навколо нього створили міський центральний парк і саме в ньому знаходиться цілюще джерело. Величезний міський парк, з красивими скульптурами, фонтанами і доглянутими алеями, що потопають у зелені і квітах також гідний вашої уваги. Також тут протікає невеличкий ставок, біля якого приємно прогулюватися. Подбали в парку і про дітей, створивши спеціально для них цілу скульптурну композицію. У сезон відпусток варто бронювати трансфер зі Львова до Моршина за доступною ціною, щоб організувати поїздку в назначений термін.

Санаторії Моршина завжди відкриті і їх дуже багато, деякі з них спеціалізуються на реабілітації або лікуванні певних хворіб, тому вибрати є з чого. Чого тільки вартий величезний санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» адже він складається з п’яти санаторіїв! Також тут працюють і інші санаторії, наприклад: Моршинський, Мармуровий Палац, Зорецвіт і Аркадія. Звичайно, ви можете не зупинятися для проживання в одному з готелів, якщо не хочете дотримуватися в точності розпорядку здравниці. Крім оздоровлень в Карпатах є ще чим зайнятися, адже тут кожен день організовують екскурсії та туристичні походи на скелі Довбуша, в Тустань, на озеро Синевир, гору Стог чи водоспад Шипот. Послуга оренда авто з водієм Львів – Моршин від Transfer-tour дозволить швидко і з комфортом дістатися до пункту призначення. Її неодмінно варто замовити, якщо ви поспішаєте і не любите зайвих зупинок, тим більше доступна ціна вас приємно здивує.