Львів – Дземброня

Kількість кілометрів - 268 км

Час на дорогу - 5 ч. 13 м.

Якість дороги - середня

Львів – Дземброня  ➦ Підсадка 400 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 3400 грн
1 – 8 місць від 3400 грн
9 -12 місць від 4600 грн
20 місць від 7500 грн
24-50 місць від 8600 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Дземброня
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Дземброня від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Дземброня ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Дземброня ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Дземброня ➦ Підсадка 400 грн.

Дземброня – це високогірне село, розташоване серед гарної природи карпатських гір у Верховинському районі Івано-Франківської області. Тут можна чудово відпочити, насолодившись красою Карпат, чистим повітрям і колоритом Західної України. Якщо ви хочете хоча б на пару днів сховатися від цивілізації, при цьому відмінно провести час, тоді варто бронювати або замовити трансфер з Львова в Дземброню в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур. Також звідси туристи починають свою захоплюючу подорож по Чорногірському хребту.

Село знаходиться дійсно дуже високо в горах, іноді його називають найбільш високогірним в Україні. Але не варто думати, що це глухомань загублена серед гір, зовсім ні, тут відмінно працює мобільний зв’язок, є інтернет і створена розвинена інфраструктура. Серед карпатських схилів розташувалася не просто село, а справжня туристична обитель! Тут можна без проблем зняти комфортне житло і чудово провести вихідні, відпочивши від щоденної суєти XXI століття. Якщо замовити мікроавтобус з Львова в Дземброню тоді ви доберетеся сюди швидко і з комфортом.

Тут на вас чекає неймовірна краса Карпат, чисте гірське повітря, ліси та полонини, потоки, водоспади і озера – це справжній рай. Населений пункт ще називають центром зеленого туризму і не просто так. Тут ви зможете вдихати свіже повітря, пити кришталево чисту воду і їсти тільки органічну їжу. Тільки село знаходиться далеко від транспортних шляхів, сюди не ходять потяги і лишень послуга оренда авто з водієм Львів – Дземброня дозволить дістатися в цей райський куточок. Як і будь-яке екологічно чисте місце, селище знаходиться далеко від мегаполісів, саме тому до нього немов магнітом вабить туристів, охочих втекти від цивілізації.

Незвичайна і звучна назва села оповита декількома легендами. Одна з них свідчить, що в околицях селища одного разу з’явилося багато польських жандармів, які шукали вельможну даму, попутно питаючи у місцевих «Гдзе Броня?». Друга легенда оповідає про те, що назва походить від угорського слова «святкування», так як в давні часи язичництва, мольфари приносили в жертву богам худобу, неподалік на горі Вухатий Камінь. Крім села назву Дземброня носить річка і гора в окрузі. Замовити пасажирські перевезення зі Львова в Дземброню і самим дізнатися секрет назви селища можна в компанії Transfer-tour.

Тут створено багато пішохідних маршрутів, тому гіди часто проводять екскурсії по місцевих визначних пам’ятках. Наприклад, можна відправитися до струмка Мунчель, де знаходяться Дземброньскі водоспади, неподалік від гори Смотрич. У північному напрямку розкинулися широкі полонини, з яких відкривається прекрасна панорама Чорногірського хребта. Через відому пам’ятку, гору Вухатий Камінь прокладений шлях на гору Піп-Іван, ще у вас буде шанс відправитися до гори Менчул, а на зворотному шляху відвідати гору Довбушевий Сідець, попутно пройшовши кедровий ліс. Чи не менше захоплення справить похід до гір Кострич і Косарище. Замовити або бронювати трансфер зі Львова в Дземброню можна в транспортній компанії Трансфер-тур. Ціна такої послуги доступна кожному туристу.