Львів – Поляниця

Kількість кілометрів - 234 км

Час на дорогу - 3 ч. 56 м.

Якість дороги - середня

Львів – Поляниця ➦ Підсадка 350 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 2600 грн
1 – 8 місць від 2600 грн
9 -12 місць від 3600 грн
20 місць  від 5000 грн
24-50 місць від 7400 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Поляниця
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Поляниця від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Поляниця ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Поляниця ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Поляниця ➦ Підсадка 350 грн.

Невеличке село Поляниця, розташоване в українських Карпатах, широко відоме в усій Україні і навіть за її межами. У це село постійно приїжджають туристи, любителі активного відпочинку, лижники, сноубордисти, поціновувачі красивої природи, подорожей по її чарівним локаціям, люди, охочі насолодитися відпочинком, споглядаючи мальовничі пейзажі в тишині і спокої. Відвідати цей райський куточок можуть всі бажаючі, достатньо замовити або забронювати пасажирські перевезення зі Львова в Поляницю в транспортній компанії Трансфер-тур.

Сюди приїжджають туристи з усіх куточків країни та з-за кордону, їх вабить краса Карпатських гір, місцева самобутня культура і визначні пам’ятки, свіже повітря наповнене запахом лісу, чиста вода з потоків і джерел, а також органічна їжа. Тут можна чудово відпочити далеко від міської суєти, як взимку так і влітку, без зайвих турбот і проблем, щоб набратися сил, оздоровити свій організм і зарядити себе частинкою нескінченної енергії природи. Село Поляниця розташоване недалеко від туристичного центру Яремче, що в Івано-Франківській області, і воно чекає вас. Послуга оренда авто з водієм Львів – Поляниця це ідеальний спосіб, щоб дістатися сюди швидко і з комфортом.

Популярності селу, як одному з центрів туризму добавилось після побудови неподалік гірськолижного курорту Буковель. Розвитку зимового відпочинку і гірськолижного спорту сприяє сама місцевість, з її горбистими і рівнинними ділянками. Також тут чудові погодні умови для туризму і просто приголомшливо мальовнича природа, що також виділяє його серед тисяч інших карпатських сіл. Перша письмова згадка про селище датується 1820 роком, але люди тут жили вже дуже давно. Воно знаходиться в мальовничій долині і з усіх боків оточене горами, що й пояснює усталений м’який клімат. Замовити мікроавтобус з Львова в Поляницю можна в компанії Transfer-tour.

Навколо села височіють гори з високими вершинами, деякі з них більше тисячі і навіть півтори тисячі метрів. Також тут протікає річка Прутець. До таких карпатським велетнів як: Синяк, Хом’як, Довга, Чорна Клева і Буковель місцеві гіди постійно організовують походи. Тут вашому погляду відкриються казкової краси гірські пейзажі з видом на безкраї ліси і просторі полонини, потоки, річки і озера. Назва села походить від слів поляна і полонина, через його розміщення посеред полонини. Замовити трансфер зі Львова в Поляницю в Трансфер-тур зможе кожен бажаючий, ціна доступна для всіх туристів.

Селище оточують праліси Карпатського Національного парку де розташовано багато пам’яток, з якими вас ознайомлять в ході екскурсій. В Поляниці завжди є чим зайнятися, взимку це катання на лижах, сноубордах, снігоходах або собачій упряжці, влітку організовують піші походи, кінні і вело поїздки по мальовничих місцях. Якщо вас цікавить більш спокійний і сучасний відпочинок, тоді в 10 хвилинах від села знаходиться курорт Буковель, де можна зіграти в більярд, боулінг, відвідати ресторани чи оздоровитися в спа-салонах. Щоб швидко і з комфортом дістатися на курорт, варто замовити або забронювати трансфер зі Львова в Поляницю в компанії пасажирських перевезень Transfer-tour.