Івано-Франківськ – Поляниця

Kількість кілометрів - 97 км

Час на дорогу - 1 ч. 51 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Поляниця ➦ Підсадка 200 грн. Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1200 грн
1 – 8 місць від 1200 грн
9 -12 місць від 1600 грн
20 місць від 2600 грн
24-50 місць від 3800 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Поляниця
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Поляниця від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Поляниця ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Поляниця ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Івано-Франківськ – Поляниця ➦ Підсадка 200 грн.

Поляниця – це невелике, але дуже гарне село, яке розкинулося біля підніжжя могутніх гір – Карпат. Воно відоме в усій Україні і далеко за її межами, як один з кращих центрів зеленого туризму. Сюди постійно прибувають туристи, які бажають відпочити, активно провести час, отримати насолоду від краси і дарів природи. Тут є чим зайнятися, місцевість рясніє цікавими локаціями і пам’ятками, перед вами постійно відкриваються казкової краси пейзажі, панує тиша і спокій. Якщо ви втомилися від міської суєти, постійних стресів і хочете якісно відпочити, тоді тут вам випаде така можливість. Щоб відмінно провести вихідні, досить просто бронювати або замовити трансфер з Івано-Франківська в Поляницю в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

В Поляницю приїжджають, щоб відпочити, набратися сил і оздоровитися, сама природа сприяє цьому. Барвиста природа гірської місцевості з її густими лісами, багатою флорою і фауною, стрімкими потоками і глибокими озерами не може залишитися поза увагою туристів. Чисте повітря, мінеральні води і органічна їжа сприяють швидкому оздоровленню, вони надають сил людині, допомагають їй відпочити душею і тілом. Тут ви забудете про щоденні проблеми міського життя і зможете привести в тонус не тільки свій фізичний, а й психологічний стан, зарядитесь енергією природи. Недалеко від селища, знаходиться відомий туристичний центр Яремче, куди ви також можете навідатися, якщо замовити трансфер з Івано-Франківська в Поляницю в компанії Transfer-tour.

Ще більшу популярність село отримало після побудови неподалік величезного гірськолижного комплексу Буковель. Поляниця також являється хорошим курортом з розвиненою інфраструктурою і в цьому селі постійно зупиняються туристи, сама місцевість сприяє розвитку тут гірськолижного спорту і туризму. В окрузі повно пагорбів і гір, а також рівнинних ділянок, крім того, тут ідеальні погодні умови для відпочинку в будь-який час року, а мальовнича природа й зовсім зачаровує своєю красою. Захист гір і лісів забезпечує м’який клімат. Село має давню історію, перші письмові докази про його життя датуються 1820 роком, хоча тут ще задовго до цього селилися люди. Послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Поляниця дозволить дістатися сюди швидко і з комфортом.

Навколо селища височіють гори, деякі з них є справжніми велетнями, висотою більше тисячі і навіть півтори тисячі метрів. Тут же протікає красива гірська річка Прутець. До величних гір Хом’як, Довга, Чорна Клева і Буковель прокладені туристичні маршрути. Під час цих екскурсій ви зможете насолодитися прекрасними гірськими пейзажами і величчю гірських хребтів, чарівністю безкрайніх полонин, прозорістю потоків і річок, а також затишною гладдю озер. До речі, назва села походить від слова полонина, так як розміщується воно всередині однієї з гірських долин. Якщо замовити або забронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська в Поляницю сьогодні, вже завтра ви зможете насолодитися цією красою.

Селище знаходиться в полоні незайманої природи і лісів Карпатського Національного парку. Навколо нього багато цікавих місць і пам’яток, з якими вас ознайомлять місцеві гіди в ході екскурсій. Будь то зима чи літо, в Поляниці кожен знайде, чим зайнятися, спокійний і умиротворений або активний відпочинок, вибирати вам. Взимку можна кататися на лижах і сноуборді або прокотитися на снігоході чи собачій упряжці. Влітку на вас чекають справжні пригоди в ході захоплюючих подорожей, піших походів, кінних або велопрогулянок по мальовничих місцях. В 10 хвилинах від села розташувався Буковель, в ньому ви також зможете гарно відпочити, а дістатися сюди можна в будь-який час, головне замовити мікроавтобус з Івано-Франківська в Поляницю в транспортній компанії Трансфер-тур, ціна послуги вас приємно здивує.