Івано-Франківськ – Ворохта

Kількість кілометрів - 89 км

Час на дорогу - 1 ч. 37 м.

Якість дороги - середня

Івано-Франківськ – Верховина ➦ Підсадка 250 грн.   Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 1500 грн
1 – 8 місць від 1500 грн
9 -12 місць  від 2200 грн
20 місць від 3800 грн
24-50 місць від 4300 грн
Розклад групових трансферів: Івано-Франківськ ➟ Ворохта
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Івано-Франківськ ➟ Ворохта від 200 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Ворохта ➟ Івано-Франківськ
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Ворохта ➟ Івано-Франківськ від 200 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

 

Трансфер Івано-Франківськ – Ворохта ➦ Підсадка 200 грн.

Ворохта – це селище в Богородчанському районі Івано-Франківської області. Воно розташоване в мальовничій місцевості Карпатських гір біля Яблуницького перевалу. Селище розкинулося на берегах стрімкої гірської річки Прут в прекрасній долині, оточеній могутніми горами. Про назву села оповідає місцева легенда, назва походить від імені одного солдата, який втік з царської армії і оселився тут. Його звали Ворохта, він був розумним і спритним, селяни побачили ці якості і гідно їх оцінили, часто звертаючись до нього за допомогою і порадою, кажучи «піду до Ворохти». Пізніше вони й зовсім вирішили назвати село в його честь. Цей селище відоме тим, що тут працює комплекс підготовки збірної України з зимових видів спорту. Замовити або бронювати пасажирські перевезення з Івано-Франківська до Ворохти можна в транспортній компанії Трансфер-тур.

Уже на початку XIX століття Ворохта стала перетворюватися в популярний спортивний і туристичний центр, багато в чому розвитку селища допомогла побудована тут в 1883 році залізниця. Тому в ХХ столітті тут активно почали будувати пансіонати, а пізніше в 1957 році з’явилася школа гірськолижного спорту. Тепер же Ворохта перетворилася в один з найбільш розвинених і популярних центрів туризму не тільки в Західній, а й у всій Україні. Щороку тут відчувається постійний наплив туристів, багато з яких вибирають для відпочинку спортивно-туристичну базу «Заросляк». Вона розташована поблизу селища і сюди постійно направляються потоки туристів і альпіністів з України та усього світу, щоб підкорити одну з найвищих карпатських вершин – Говерлу. Для поїздки сюди краще замовити трансфер з Івано-Франківська до Ворохти о компанії Transfer-tour, доступна ціна наших послуг порадує вас.

У Ворохті є дві дуже давні церкви, церква Петра і Павла, яку спорудили ще в XVII столітті і вона повністю виконана з дерева. Церква Різдва Богородиці збудована пізніше в 1924 році, але вона також являється чудовім пам’ятником архітектури. Крім красивих церков, Ворохта може похвалитися наявністю монументальної споруди – віадука. Це арочний кам’яний залізничний міст, збудований в XIX під час створення залізничної колії до селища. Цей височезний міст, вклинюється в гірську породу біля підніжжя лісистих Карпат, потопаючи в зелені. Замовити або бронювати трансфер з Івано-Франківська до Ворохти можна в компанії пасажирських перевезень Трансфер-тур.

Ворохта повна контрастів, на її вулицях можна зустріти сучасні котеджі і архаїчні гуцульські будинки, споруди з дерева, цегли і каменю, древні церкви і споруди різних типів архітектури з різних часів. Біля старого кам’яного віадука створений новий залізничний міст, по якому вже не їздять паровози, а стукають колеса сучасних поїздів, порушуючи тишу віковічних Карпат. Беручи участь в екскурсіях, які заманять вас вглиб цього райського куточка, ви познайомитеся з багатьма селами, де зможете відчути місцевий колорит і пізнати самобутність культури Гуцульщини. Високі гори, густі ліси, прозорі озера і стрімкі річки, чисте повітря і прохолода кристально чистих струмочків так і манить до себе. Не можна зволікати, послуга оренда авто з водієм Івано-Франківськ – Ворохта дозволить вже сьогодні отримати насолоду від відпочинку в цій красоті.

Місцеві гіди постійно проводять екскурсії, ви можете обрати кілька напрямків. Наприклад, великою популярністю користується озеро Несамвите, дуже красиве високогірне озеро, оповите легендами і оточене з усіх боків лісистими горами. До нього веде стежка, по якій туристи проходять пішки, слід бути готовим до довгого переходу, який займе практично весь день. На своєму шляху ви не будете нудьгувати, так як перед вами завжди будуть виникати захоплюючі красиві пейзажі, а в кінці шляху ви нарешті побачите прекрасне озеро. Ще є один маршрут на гору Куркул, який найчастіше туристи долають пішки, хоча тут є альтернатива у вигляді кінної прогулянки. По дорозі можна заночувати в наметі на одній з гірських галявин або в місцевій колибі. Щоб дістатися до цього райського куточка, варто замовити мікроавтобус з Івано-Франківська до Ворохти в транспортної компанії Transfer-tour.