Львів – Рахів

Kількість кілометрів - 273 км

Час на дорогу - 4 ч. 38 м.

Якість дороги - середня

Кількість місць ціна у гривнях
1 – 3 місць від 3000 грн
1 – 8 місць від 3000 грн
9 -12 місць від 4400 грн
20 місць від 7400 грн
24-50 місць від 8800 грн
Розклад групових трансферів: Львів ➟ Рахів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
06:00 Львів ➟ Рахів від 300 грн. за 1 людину
08:00
09:30
13:30
Розклад групових трансферів: Рахів ➟ Львів
Орієнтовний час відправлення Маршрут трансферу Ціна трансферу
12:00 Рахів ➟ Львів від 300 грн. за 1 людину
15:00
18:00
Трансфер замовляють для:
 • Ділових поїздок
 • Корпоративних заходів
 • Відпочинку та Туризму
 • Весіль та сімейних турів
Переваги замовлення трансфера:
 • Комфорт
 • Водій забере вас у зазначений час з визначеного місця.
 • Ви обираєте автомобіль самостійно для різної кількості пасажирів.
 • Автомобіль з системою кондиціонування, вам ніколи не буде жарко чи холодно.
 • Передбачені місця зупинок для харчування та відпочинку під час поїздки.
 • Досвідчені водії знають найкомфортніші маршрути до обраного вами місця.
 • В авто передбачені системи зарядок телефонів та ноутбуків для роботи під час поїздки.
 • Безпека
 • Усі запропоновані автівки проходять технічний огляд кожного місяця.
 • Запропоновані марки авто мають найвищі показники Euro NCAP
 • Для дітей у нас передбачені дитячі крісла .
 • Усі водії мають сертифікат вакцинації Covid 19
 • Оговорена сума поїздки ніколи не збільшується

Трансфер Львів – Рахів

Рахів – «столиця» однойменного району в Закарпатській області. Місто розташоване між двома річками, Чорною та Білою Тисою, оточене лісами і горами. Це одне з найкрасивіших міст України, тут відкривається прекрасний вид на Карпатські пейзажі. Його часто називають «Гуцульським Парижем» або «Зеленою Казкою». Це дійсно райський куточок серед незайманої природи гір і лісів, річок і потоків, ідеальне місце для відпочинку. Чисте повітря і барвисті пейзажі, розвинена інфраструктура і незабутній затишок гірського містечка так і манить до себе туристів. Замовити трансфер зі Львова до Рахова можна в компанії пасажирський перевезень Трансфер-тур.

Це досить велике місто з населенням понад 20 тисяч осіб, яке є важливим туристично-рекреаційним центром. Воно тихе і спокійне, його життя протікає розмірено і неспішно, даруючи туристам затишок і атмосферу повної безтурботності. У місцевості, де нині розташований Рахів, люди жили ще в стародавні часи, як свідчать розкопки з безліччю бронзових предметів, тут було велике селище в кінці II тисячоліття до нашої ери. У X столітті долина ріки Тиса стала активно заселятися, письмові докази 910 року свідчать про те, що тут вже вирувало бурхливе життя. Хоча прийнято вважати, що офіційно місто засноване в 1447 році. Замовити або бронювати трансфер зі Львова до Рахова можна в транспортній компанії Transfer-tour.

Число жителів поповнювалося утікачами гуцулами, які бігли від гніту феодалів, і бажали сховатися подалі в горах. Тут вони нерідко збиралися в групи і мстилися своїм панам, грабуючи їх маєтки, а потім «рахували» награбоване і ділили, звідси і назва міста. Хоча є й інша версія, теж про гроші, тут «рахували» зароблені гроші купці, адже через місто проходив торговий шлях з Угорщини і Трансільванії в Галичину. Розміщення селища на торговому шляху, що з’єднує Галичину з Болгарією, Молдовою і Румунією, допомагало місту рости. У ньому самому процвітала торгівля. За час свого існування воно опинялося в складі різних держав, але завжди його мешканці боролися проти знаті за свої права. Дешево замовити мікроавтобус з Львова до Рахова можна в компанії Трансфер-тур, доступна ціна вас порадує.

Рахів зібрав на своїх вулицях архітектуру різних епох і держав, це відбиток його історії, так як йому вдалося доторкнутися до культури різних народів. Навіть сьогодні в ньому живуть не тільки українці, але й угорці, румуни, молдавани, поляки, німці та інші. Те ж саме стосується релігії, тут тісно переплелися православні, римо-католицькі та греко-католицькі конфесії, храми яких підносяться над дахами гуцульських хат і сучасних котеджів. У Рахові багато релігійних, історичних, культурних і природних пам’яток. Замовити або бронювати пасажирські перевезення зі Львова до Рахова можна в Transfer-tour.

Неодмінно відвідайте місцевий музей екології та історії Карпат, а ще барвистий Карпатський біосферний заповідник та багатий експонатами музей Івана Франка. Варто відправитися на екскурсію до Географічного центру Європи або на рибну ферму, де повним-повнісінько форелі. Також на вас чекають прекрасні пам’ятки гуцульської архітектури XVII-XIX, церква Троїцька і церква Різдва Богородиці, а також костел святого Юрія. Напевно, найбільше захоплення викликають природні пам’ятки, такі як величні вершини Горган, Чорногорський хребет і Рахівські гори. Від Рахова постійно йдуть екскурсії до водоспадів Драгобратський і Труфанец, на гори Близнюки і на Говерлу. Послуга оренда авто з водієм Львів – Рахів дозволить швидко дістатися до цього райського куточка.